Nasz serwis sprzątający podejmuje się nietypowych zleceń, w tym porządkowania dużych przestrzeni i różnego rodzaju obiektów przemysłowych. Wśród naszych zadowolonych klientów znajdują się zarządcy magazynów, zakładów produkcyjnych, hal oraz fabryk o różnym profilu. Korzystamy z nowoczesnych maszyn i urządzeń czyszczących oraz profesjonalnych środków, które poradzą sobie z największymi zabrudzeniami.

Zaufaj naszemu doświadczeniu

Prace polegające na sprzątaniu wielkopowierzchniowych obiektów przemysłowych to wymagające zadanie, któremu sprosta jedynie doświadczona i dobrze wyposażona ekipa porządkowa. Nawiązując z nami współpracę możecie mieć Państwo pewność, że poradzimy sobie z powierzonym nam zadaniem, pozostawiając halę, magazyn czy przedsiębiorstwo produkcyjne czystym i wysprzątanym. Zajmiemy się usuwaniem uciążliwych plam z posadzek, usuniemy kurz i brud z linii technologicznych, doczyścimy regały i umyjemy dokładnie okna. Szczegółowy zakres prac ustalamy indywidualnie, dzięki czemu nasza oferta jest skrojona na potrzeby konkretnego klienta.

Obiekty przemysłowe - zadbamy o porządek na hali i w magazynie

W obiektach przemysłowych często mamy do czynienia z wieloletnimi zabrudzeniami i trudnymi do usunięcia zanieczyszczeniami oraz plamami. Preparaty chemiczne oraz urządzenia, na których pracujemy, doskonale sprawdzają się w takich sytuacjach. Nasi pracownicy są szybcy i skuteczni i pracują na zaufanie, jakim obdarzają nas klienci. Hale, magazyny i zakłady produkcyjne, które skorzystały z naszego serwisu ponownie korzystają z naszych usług, upewniając nas w tym, że podejmowane przez nas działania są efektywne i przynoszą pożądane rezultaty.

Dbamy o klientów - sprawdź naszą ofertę

Pielęgnujemy nasze relacje z klientami, dlatego zachęcamy do skorzystania z naszych programów partnerskich dla zarządców wielkopowierzchniowych obiektów przemysłowych - Bewer Premier oraz Czysty Zysk. Chętnie przedstawimy Państwu szczegóły naszej oferty w trakcie rozmowy telefonicznej, kontaktu mailowego bądź spotkania.