Usługi sprzątające – profesjonalne utrzymanie czystości 24h

Jesteśmy firmą porządkową, świadczącą szereg usług sprzątających na terenie Warszawy i 11 innych miast. Naszym klientom oferujemy sprzątanie biur, firm, hal produkcyjnych i magazynowych, utrzymanie czystości w hotelach i restauracjach. Zajmujemy się również sprzątaniem poremontowym oraz profesjonalnym praniem wykładzin. Wyróżnia nas szybka realizacja zleceń, staranność i dokładność. Nasz zespół jest doskonale przeszkolony i wykwalifikowany, pracuje przy użyciu skutecznych i bezpiecznych środków czystości oraz nowoczesnych maszyn czyszczących.

Usługi sprzątające dla firm, biur, instytucji i osób prywatnych

Jesteśmy profesjonalistami, działamy szybko i skutecznie. Nasi pracownicy wykonują swoje obowiązki starannie, sumiennie i bez jakiejkolwiek ingerencji w pracę sprzątanej firmy, hotelu czy biura. Posiadamy wykupione ubezpieczenie OC, które daje naszym Klientom gwarancję bezpieczeństwa. Świadczymy usługi 24h/dobę, a terminy ich realizacji dopasowujemy indywidualnie do potrzeb, możliwości i oczekiwań Klientów.

Sprzątanie biur,
firm, instytucji

Pranie wykładzin,
dywanów

Czyszczenie
tapicerek

Mycie okien
(również alpinistyczne)

Polimeryzacja i renowacja
podłóg

Sprzątanie
po remoncie

Zamów usługi firmy sprzątającej Bewer Service

Zadzwoń lub napisz, podejmij współpracę z firmą sprzątającą Bewer Service
i skorzystaj z atrakcyjnych programów lojalnościowych.

Korzyści ze współpracy z firmą sprzątającą Bewer


Rzetelność, elastyczność, odpowiedzialność. Nawiązując współpracę z firmą sprzątającą Bewer możesz liczyć na dodatkowe korzyści. Czystość i porządek staną się atutami Twojego biura i podniosą prestiż firmy. Partnerski program „Bewer Premier” zmniejsza koszty związane z utrzymaniem czystości i zarządzaniem Twoją nieruchomością.

Firma sprzątająca BEWER, jako pierwsza na rynku wdrożyła innowacyjny program partnerski, który sprawia, że zyskujesz możliwość korzystania z usług porządkowych bez ponoszenia kosztów. Jedynym warunkiem jest polecenie nas innym firmom na terenie naszego kraju. W ten sposób Twoje przedsiębiorstwo skorzysta nie tylko na estetycznym wyglądzie pomieszczeń biurowych, ale uzyska również dodatkowe środki finansowe, które można przeznaczyć np. na zwiększenie tempa rozwoju Twojego przedsiębiorstwa.