Mycie okien

W hotelach, a także w gabinetach oraz wszędzie tam, gdzie przyjmowani są klienci czy partnerzy biznesowi ich czystość może wpływać na wizerunek samej firmy oraz jej odbiór w oczach osób trzecich. W przestrzeniach biurowych oraz w zakładach produkcyjnych zabrudzone szyby będą natomiast utrudniać dopływ naturalnego światła, co może negatywnie oddziaływać na komfort pracujących tam osób. Dlatego też mycie okien warto powierzyć specjalistom, którzy zadbają o ich czystość bez względu na ich wielkość czy usytuowanie.

Profesjonalne mycie okien w różnych obiektach

Nasze usługi świadczymy zarówno w pomieszczeniach biurowych, jak również w:

  • hotelach i pensjonatach,
  • gabinetach,
  • punktach handlowo-usługowych,
  • fabrykach i zakładach produkcyjnych,
  • halach magazynowych.

W naszej pracy wykorzystujemy profesjonalny sprzęt oraz ekologiczne płyny do szyb, które pozwalają nam wyczyścić je skutecznie bez pozostawiania smug. Także w obiektach przemysłowych, gdzie na szybach mogą osadzać się trudne zabrudzenia, bez problemu usuniemy wszystkie zanieczyszczenia.

Alpinistyczne mycie okien

Aby móc zapewnić Państwu kompleksowe usługi bez względu na specyfikę obiektu, w którym funkcjonuje Wasza firma, nasz zespół posiada odpowiedni sprzęt oraz uprawnienia do pracy na wysokościach. Dzięki temu mogliśmy poszerzyć naszą ofertę o alpinistyczne mycie okien zarówno w biurowcach, jak również w halach i fabrykach, w których z reguły nie ma innego dostępu do szyb i przeszkleń. Dla naszego zespołu nie istnieją powierzchnie, których nie bylibyśmy w stanie wyczyścić!

Mycie okien po remontach

W trakcie odświeżania pomieszczeń czy też wykańczania nowych przestrzeni mimo zastosowania odpowiednich zabezpieczeń szyby mogą ulec różnego typu zabrudzeniom. Poza tym zawsze warto je odświeżyć zanim dany obiekt zacznie pełnić swoją funkcję i do środka zawitają pracownicy czy też pierwsi klienci. Z pomocą odpowiednich środków czystości oraz profesjonalnego sprzętu doczyścimy szklane powierzchnie po każdej budowie lub remoncie!