parallax background

Firma sprzątająca Bewer Service
– kompleksowe usługi porządkowe

Najwyższej jakości usługi porządkowe – opieka nad obiektem 24h

Każda firma, biuro, hotel czy salon potrzebuje kompleksowej opieki serwisu sprzątającego, by każdego dnia panowały w nich idealne warunki, wnętrza były estetyczne i utrzymane w idealnej czystości. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów, jesteśmy zawsze krok przed konkurencją. Oferujemy kompleksową opiekę nad powierzonym obiektem i szereg usług, dzięki którym każda przestrzeń będzie wizytówką marki i zdrowym miejscem pracy.

Świadczymy usługi premium – oferujemy opiekę nad prestiżowymi, ekskluzywnymi biurami i salonami najwyższych klas (A, A+, A++).

Oferujemy sprzątanie biur,
firm, hoteli i innych obiektów

Oferujemy usługi porządkowe obejmujące utrzymanie czystości we wszystkich pomieszczeniach biurowych i firmowych, sprzątanie hoteli, pensjonatów i gabinetów. Wykonujemy maszynowe czyszczenie wykładzin, mycie okien i szereg innych usług porządkowych przy użyciu ekologicznych środków czystości i zachowaniu najwyższych standardów.

Pracownicy firmy sprzątającej Bewer wykonują swoje zadania solidnie i skutecznie, ale bez ingerencji w funkcjonowanie porządkowanego obiektu.Kompleksowe usługi porządkowe

Sprzątanie biur i firm,
pranie wykładzin biurowych

Powierz nam sprzątanie biura i utrzymanie w nim czystości. Nasi pracownicy wykonują swoje obowiązki starannie, sumiennie i bez jakiejkolwiek ingerencji w pracę biura.

W ramach współpracy oferujemy między innymi:

  • sprzątanie wszystkich pomieszczeń biurowych, sal konferencyjnych/szkoleniowych,
  • mycie biurek i mebli, czyszczenie krzeseł i wyposażenia biur,
  • porządkowanie stref relaksu, zapleczy kuchennych i sanitarnych,
  • pranie wykładzin biurowych, impregnację wykładzin,
  • mycie okien (również alpinistyczne),
  • kompleksowe wyposażenie łazienek, toalet i kuchni, zakup i dostarczenie środków czystości i artykułów higienicznych.

Sprzątanie hal, magazynów,
fabryk i innych obiektów
przemysłowych

Świadczymy profesjonalne usługi porządkowe w zakładach produkcyjnych, fabrykach, halach magazynowych. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem – maszynami czyszczącymi, specjalistycznymi środkami chemicznymi do usuwania trudnych zabrudzeń na dużych powierzchniach obiektów przemysłowych.

Firma sprzątająca Bewer oferuje mycie okien w halach i fabrykach (również alpinistyczne, nasz zespół posiada niezbędne uprawnienia), czyszczenie ścian i sufitów, mycie podłóg, sprzątanie biur i pomieszczeń socjalnych. Współpracujące z nami firmy korzystają z oferowanych przez nas programów partnerskich, które przynoszą realne korzyści finansowe - poznaj szczegóły i dołącz do programu Bewer Premier lub Czysty Zysk!

Polimeryzacja i renowacja
podłóg

Oferujemy profesjonalną polimeryzację podłóg – zabieg polecany przede wszystkim do miejsc, w których kluczowe jest zachowanie najwyższego standardu higieny i czystości. Naniesienie na podłogę specjalnej powłoki polimerowej sprawia, że jest ona łatwa w czyszczeniu i dłużej zachowuje walory estetyczne i nienaganny wygląd (nawet przy dużym natężeniu ruchu i silnej eksploatacji).

Masz pytania? Porozmawiaj ze specjalistą od polimeryzacji podłóg. Skontaktuj się z nami.

Sprzątanie poremontowe
i pobudowlane

Szybkie, staranne i skuteczne sprzątanie po remoncie lub budowie - usuwanie kurzu i pyłu z gładzi, mycie podłóg, pranie wykładzin i dywanów, mycie okien, drzwi i futryn, czyszczenie plam po farbach i innych materiałach budowlanych profesjonalnymi środkami czystości.

Nasz zespół sprzątający to ponad 200 doskonale przeszkolonych osób, przeszkolonych i posiadających odpowiednie kwalifikacje. Świadczymy usługi sprzątania po remoncie w Warszawie i wielu innych miastach w całym kraju.

Bewer Service to nie tylko firma sprzątająca – to partner w biznesie

Naszym Klientom oferujemy kompleksową opiekę nad biurem, nieruchomością, obiektem nie tylko w zakresie utrzymania czystości.
Proponujemy szereg usług dodatkowych – opracowany przez nas program Bewer Premier skierowany jest do firm, którym zależy
na profesjonalnej i całościowej obsłudze.