Pranie wykładzin

Dzięki ich bardzo dobrym właściwościom akustycznym są one jednym z najczęściej spotykanych w biurach czy też hotelach pokryć podłogowych. Ich specyficzna struktura oraz elastyczność sprawiają jednak nie tylko, że doskonale tłumią dźwięki wydawane przez obcasy czy upadające na nie drobne przedmioty, lecz także minimalizują ryzyko poślizgnięcia się. Poza tym ich pielęgnacja oraz utrzymanie w dobrym stanie jest naprawdę proste. Oferowane przez nas pranie wykładzin pozwala dokładnie oczyścić ich powierzchnię z różnego typu zabrudzeń wynikających z codziennej eksploatacji, a dzięki temu zapewnić odpowiednie standardy higieny oraz zadbać o wizerunek firmy bądź hotelu w oczach odwiedzających ich gości.

Pranie wykładzin biurowych i hotelowych

W ramach świadczonych przez nas usług oferujemy profesjonalne pranie wykładzin oraz dywanów położonych w różnej wielkości powierzchniach biurowych, a także w hotelach i pensjonatach jako jeden z elementów stałej obsługi obiektu. Poza tym tego rodzaju pokrycia podłogowe czyścimy także po remontach czy też zaraz po ich wymianie, gdy warto oczyścić je z kurzu i innych zabrudzeń powstałych w trakcie montażu.

W naszej pracy wykorzystujemy specjalistyczne maszyny oraz dedykowane odkurzacze niezawodnych marek, a także ekologiczne środki czystości.

Dodatkowe zabezpieczenie przed zabrudzeniami

Chcąc zapewnić Państwu najwyższy standard usług, zespół sprzątający Państwa biuro czy też hotel lub pensjonat zajmie się nie tylko praniem wykładzin bądź dywanów, lecz także ich impregnacją. Dzięki temu wolniej będą poddawać się one zabrudzeniom, na które narażone są ze względu na specyfikę obiektu oraz stosunkowo duże natężenie ruchu. Poza tym stosowane przez nas środki do impregnacji sprawiają, że zarówno późniejsze odkurzanie czy też wywabianie plam jest zdecydowanie łatwiejsze i szybsze, a podłoga jeszcze długi czas zachowa swój doskonały wygląd.

Decydując się na pranie wykładzin z impregnacją w wykonaniu naszego zespołu zyskują Państwo pewność, że będą one naprawdę czyste na całej swojej powierzchni!