Sprzątanie po remoncie, fachowe usuwanie zabrudzeń

Oferujemy kompleksowe sprzątanie po remoncie w atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach. Proponujemy szeroki wachlarz usług porządkowych obejmujących czyszczenie podłóg, pranie wykładzin i dywanów, mycie okien, mebli, i innych elementów wyposażenia wnętrza. Skuteczne doczyszczanie powierzchni z różnego rodzaju trudnych zabrudzeń poremontowych.

Powierzone nam sprzątanie po remoncie wykonujemy szybko, solidnie i terminowo. Nasz zespół jest doskonale przeszkolony i wykwalifikowany, pracuje przy użyciu skutecznych i bezpiecznych środków czystości oraz nowoczesnych maszyn czyszczących.

Zleć sprzątanie poremontowe specjalistom

Oferujemy generalne porządki i sprzątanie po remoncie lub pracach budowlanych. Skutecznie usuniemy plamy po farbach i zaprawach, kurz i pył poremontowy – gruntownie doprowadzimy każde pomieszczenie do idealnej czystości. Stosujemy profesjonalne środki czystości, niecodzienne techniki usuwania brudu i doczyszczania.

Posiadamy wykupione ubezpieczenie OC, które daje naszym Klientom gwarancję bezpieczeństwa. Świadczymy usługi 24h/dobę, a terminy ich realizacji dopasowujemy indywidualnie do potrzeb, możliwości i oczekiwań Klientów.

Oprócz codziennego serwisu sprzątającego nasi klienci mogą korzystać z naszej pomocy także w przypadku konieczności usuwania brudu i zanieczyszczeń powstałych w wyniku remontu bądź budowy. Porządkowanie przestrzeni to nasza specjalność, a zapanowanie nad pomieszczeniami, w których odbywało się malowanie ścian, szlifowanie czy wiercenie, nie stanowi dla nas problemu. Dzięki wypracowanym na przestrzeni lat procedurom, szybko i sprawnie uporamy się z każdym rodzajem zabrudzeń.

Sprzątanie po remoncie i budowie

Gruntowanym sprzątaniem mieszkań i obiektów, które przeszły remont bądź zostały świeżo oddane do użytkowania zajmujemy się od dawna. Radzimy sobie w sytuacji, w której konieczne jest pozbycie się pozostałości po farbach, zaprawach czy cemencie. Z każdego zakamarka usuwamy także kurz i pył, będących nieodłączną częścią wszelkich prac remontowych czy naprawczych w danym pomieszczeniu. W trakcie dokładnego porządkowania przestrzeni nie zapominamy o framugach, ramach, kaloryferach, oknach i drzwiach, na których zbiera się warstwa osadu. Naszym priorytetem jest przygotowanie przestrzeni do użytkowania i pozostawienie pomieszczeń idealnie czystymi.

Rzetelny i godny zaufania serwis

W osiągnięciu tego zamierzenia pomaga nam nasze profesjonalne zaplecze: maszyny czyszczące, odkurzacze przemysłowe o dużej mocy oraz specjalistyczne preparaty do usuwania nawet najgorszych i trudno usuwalnych rodzajów zabrudzeń. Pracownicy naszego serwisu sprzątającego posiadają niezbędne doświadczenie w doprowadzaniu do porządku przestrzeni poremontowych i pobudowlanych. Działamy szybko, sprawnie i dyskretnie, dzięki czemu zaufaniem obdarzyło nas już wielu klientów indywidualnych oraz właścicieli firm.

Pozwól, że pomożemy Ci w rozgoszczeniu się w czystej i pachnącej świeżości przestrzeni, w której poczujesz się naprawdę komfortowo. Nasi klienci wiedzą, że mogą na nas liczyć nie tylko w przypadku doraźnego sprzątania pomieszczeń poremontowych bądź pobudowlanych. Właścicielom firm, magazynów, zakładów produkcyjnych oraz prywatnych posesji zapewniamy także codzienne wsparcie w sprzątaniu konkretnych pomieszczeń bądź całego obiektu wraz z przylegającym do niego teren zielonym.

Sprzątanie
poremontowe

Pranie wykładzin,
dywanów

Czyszczenie
tapicerek

Mycie okien
(również alpinistyczne)

Polimeryzacja i renowacja
podłóg

Usuwanie
gruzu

Zamów sprzątanie po remoncie w firmie Bewer Service

Zadzwoń lub napisz, podejmij współpracę z firmą sprzątającą Bewer Service i skorzystaj z atrakcyjnych programów lojalnościowych.
Zleć sprzątanie poremontowe mieszkania, domu lub siedziby firmy profesjonalnej ekipie.

Korzyści ze współpracy z firmą sprzątającą Bewer


Rzetelność, elastyczność, odpowiedzialność. Nawiązując współpracę z firmą sprzątającą Bewer możesz liczyć na dodatkowe korzyści. Czystość i porządek staną się atutami Twojego biura i podniosą prestiż firmy. Partnerski program „Bewer Premier” zmniejsza koszty związane z utrzymaniem czystości i zarządzaniem Twoją nieruchomością.

Firma sprzątająca BEWER, jako pierwsza na rynku wdrożyła innowacyjny program partnerski, który sprawia, że zyskujesz możliwość korzystania z usług porządkowych bez ponoszenia kosztów. Jedynym warunkiem jest polecenie nas innym firmom na terenie naszego kraju. W ten sposób Twoje przedsiębiorstwo skorzysta nie tylko na estetycznym wyglądzie pomieszczeń biurowych, ale uzyska również dodatkowe środki finansowe, które można przeznaczyć np. na zwiększenie tempa rozwoju Twojego przedsiębiorstwa.