Utrzymywanie czystości w halach i magazynach

Duże powierzchnie oraz specyficzny rodzaj zabrudzeń mogą stanowić wyzwanie, chcąc zadbać o porządek, a co za tym idzie, komfort pracy w obiektach przemysłowych, w fabrykach, a także w halach i magazynach utrzymanie czystości warto powierzyć specjalistom. Zespół BEWER ma do swojej dyspozycji profesjonalny sprzęt przeznaczony do użytku na powierzchniach różnej wielkości, a także sprawdzone specjalistyczne środki chemiczne, z pomocą których skutecznie usuwamy nawet bardzo trudne zabrudzenia.

Kompleksowe sprzątanie obiektów przemysłowych

Usługa utrzymania czystości w halach i magazynach, a także w pomieszczeniach biurowych oraz socjalnych znajdujących się na terenie danego obiektu obejmować może kompleksowe sprzątanie całego budynku. W zakres wykonywanych przez nasz zespół prac porządkowych wchodzi m.in.:

- mycie podłóg,

- czyszczenie ścian i sufitów,

- mycie okien (w tym też alpinistyczne).

Dzięki stosowanym przez nas urządzeniom odkurzająco-myjącym oraz profesjonalnym środkom chemicznym jesteśmy w stanie usuwać standardowe zabrudzenia wynikające z codziennego użytkowania obiektu, jak również trudne plamy powstające w trakcie produkcji, obróbki bądź transportu wewnętrznego oferowanych przez Państwa firmę produktów.

Indywidualne podejście do każdego zlecenia

Podejmując z nami współpracę, mogą Państwo zdecydować się na jednorazowe skorzystanie z usług naszego zespołu sprzątającego przy okazji generalnych porządków, bądź też zlecić nam stałe utrzymywanie czystości w halach, magazynach czy pomieszczeniach socjalnych. Zakres prac porządkowych oraz harmonogram zawsze ustalamy indywidualnie, dopasowując się do oczekiwań klienta. Pozostajemy przy tym elastyczni, by móc w każdej chwili zaproponować Państwu rozwiązania odpowiadające bieżącym potrzebom.

Powierzając nam utrzymanie czystości w halach, magazynach czy też innych pomieszczeniach na obszarze zakładu należącego do Państwa firmy, zyskują Państwo solidnego partnera, który zadba o porządek, zwiększając komfort i bezpieczeństwo pracy w danym obiekcie.