Profesjonalne sprzątanie biur i biurowców

Oferujemy kompleksowe sprzątanie biur w atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach. Proponujemy szeroki wachlarz usług porządkowych obejmujących utrzymanie czystości we wszystkich pomieszczeniach biurowych - open space i gabinetach, pokojach socjalnych, salach konferencyjnych, kuchniach, łazienkach, szatniach, korytarzach. Powierzone nam zlecenia sprzątania biur wykonujemy solidnie i terminowo. Nasz zespół jest doskonale przeszkolony i wykwalifikowany, pracuje przy użyciu skutecznych i bezpiecznych środków czystości oraz nowoczesnych maszyn czyszczących.

Oferta w zakresie sprzątania biur i utrzymania obiektów
biurowych w czystości

Powierz nam sprzątanie biura i utrzymanie w nim czystości. Nasi pracownicy wykonują swoje obowiązki starannie, sumiennie i bez jakiejkolwiek ingerencji w pracę biura. Posiadamy wykupione ubezpieczenie OC, które daje naszym Klientom gwarancję bezpieczeństwa. Świadczymy usługi 24h/dobę, a terminy ich realizacji dopasowujemy indywidualnie do potrzeb, możliwości i oczekiwań Klientów.

Utrzymanie porządku w miejscu pracy jest niezwykle ważne. Czyste pomieszczenia oraz powierzchnie magazynowe są wizytówką każdej firmy i korzystnie wpływają na wizerunek przedsiębiorstwa. Wysprzątana przestrzeń sprzyja także koncentracji i może przełożyć się na lepsze samopoczucie pracowników. Skorzystanie z usług profesjonalnego serwisu sprzątającego biura i siedziby przedsiębiorstw to rekomendowane przez nas rozwiązanie, które ułatwi zachowanie higienicznych warunków, w których na co dzień przebywa wiele osób.

Czyste i uporządkowane biuro

Pracami porządkowymi w biurach oraz firmach zajmujemy się już od wielu lat. Na bazie naszego doświadczenia opracowaliśmy procedury, które pozwalają nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie, dysponujemy skutecznymi środkami, które usuwają niewielkie zabrudzenia oraz wieloletni brud, a nasi przeszkoleni pracownicy do powierzonych im zadań podchodzą ze skrupulatnością. Zaglądamy w każdy kąt, a to co nas wyróżnia od konkurencji, to niezwykła dokładność oraz skuteczność.

Dokładne sprzątanie firm

Decydując się na współpracę z naszą firmą sprzątającą biura i firmy mogą Państwo liczyć na kompleksową obsługę. Czyścimy podłogi, wykładziny, dywany oraz tapicerkę, zajmujemy się myciem okien, porządkowaniem sal konferencyjnych, zapleczy kuchennych oraz sanitarnych oraz biurek pracowniczych. Oferujemy także ponadstandardowe usługi, które polegają m.in. na renowacji i polimeryzacji podłóg.

Indywidualna opieka

Harmonogram sprzątania biur oraz firm ustalany jest indywidualnie z naszymi klientami. Nasi pracownicy są dyskretni, a ich obecność nie jest uciążliwa dla pracowników. Z usług naszego serwisu sprzątającego można korzystać jednorazowo w trakcie generalnych porządków bądź regularnie. Bez względu na to, na jaki wariant się Państwo zdecydują, jesteśmy przekonani, że będziecie Państwo zadowoleni z efektów naszej pracy, a nasza relacja zaowocuje długofalowym partnerstwem. Zachęcamy do kontaktu - chętnie opowiemy, co jeszcze możemy dla Państwa zrobić.

Sprzątanie biur,
gabinetów,
sal konferencyjnych

Usuwanie kurzu,
mycie mebli
i biurek

Mycie okien
(również alpinistyczne)

Pranie
wykładzin biurowych

Sprzątanie kuchni,
łazienek,
szatni

Odkurzanie
i mycie podłóg

Zleć sprzątanie biura firmie porządkowej Bewer Service

Zadzwoń lub napisz, podejmij współpracę z firmą sprzątającą Bewer Service i skorzystaj z atrakcyjnych programów lojalnościowych.
Zapewnij idealną czystość w każdym pomieszczeniu biurowym i zredukuj koszty prowadzenia firmy.

Korzyści ze współpracy
z serwisem sprzątającym
Bewer


Rzetelność, elastyczność, odpowiedzialność. Wynajmując nasz serwis sprzątający możesz liczyć na dodatkowe korzyści. Czystość i porządek staną się atutami Twojego biura i podniosą prestiż firmy. Partnerski program „Bewer Premier” zmniejsza koszty związane z utrzymaniem czystości i zarządzaniem Twoją nieruchomością.

Firma sprzątająca BEWER, jako pierwsza na rynku wdrożyła innowacyjny program partnerski, który sprawia, że zyskujesz możliwość korzystania z serwisu sprzątającego bez ponoszenia kosztów. Jedynym warunkiem jest polecenie naszych usług innym firmom na terenie naszego kraju. W ten sposób Twoje przedsiębiorstwo skorzysta nie tylko na estetycznym wyglądzie pomieszczeń biurowych, ale uzyska również dodatkowe środki finansowe, które można przeznaczyć np. na zwiększenie tempa rozwoju Twojego przedsiębiorstwa.